Projektowanie

Zajmujemy się sporządzaniem kompletnych dokumentacji projektowych wszelkich obiektów z branży instalacji HVAC. Nasza oferta obejmuje wykonywanie zarówno projektów budowlanych, jak i wykonawczych.

Dla klienta indywidualnego oferujemy bezpłatne doradztwo techniczne wraz wykonaniem analizy i wyceny projektu. 

Przejdź do zakładki „Złóż zapytanie” lub skontaktuj się z nami telefonicznie by dowiedzieć się więcej.

Wykonawstwo

W naszej ofercie oferujemy komleksowe rozwiązania wentylacji z zastosowaniem urządzeń renomowanych firm, począwszy od projektu, po montaż, uruchomienie i serwis. Oferujemy zaprojektowanie oraz wykonanie instalacji wentylacji zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak i u klienta indywidualnego.

Dobra wentylacja to podstawa każdego biura, czy domu zadbaj o nią z Nami.

Przejdź do zakładki „Złóż zapytanie” lub skontaktuj się z nami telefonicznie i dowiedz się więcej. 

Serwis

Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm jak i klientów indywidualnych. Dysponujemy w pełni wyposażonym i wykwalifikowanym zespołem serwisantów gotowym do podjęcia interwencji 24h/dobę. Wszyscy nasi serwisanci posiadają certyfikaty UDT zgodnie z obowiąującym prawem i przepisami środowiskowymi, oraz autoryzacje producentów większości marek urządzeń wentylacyjnych. Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową zarówno małych urządzeń komercyjnych (wentylatory, nagrzewnice) jak i intalacji przemysłowych (centrale wentylacyjne). Przy stałej współpracy dla naszych klientów zapewniamy serwis z czasem reakcji do 24h od momentu zgłoszenia.

Przejdź do zakładki „Złóż zapytanie” lub skontaktuj się z nami telefonicznie i dowiedz się więcej. 

Wentylacja techniczna

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługi związane z projektowaniem i montażem instalacji wentylacji pomieszczeń gastronimicznych, technicznych (serwerownie, akumulatorownie), laboratoriów itp. 

Każde z tych pomieszczeń posiada odmienną charakterystykę oraz odznacza się indywidualnymi wymaganiami stawianymi względem nich z zakresu wentylacji, dlatego aby uzyskać więcej informacji przejdź do zakładki „Złóż zapytanie” lub skontaktuj się z nami telefonicznie by dowiedzieć się więcej.

Pomiary

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu pomiarów wydajności instalacji wentylacyjnych w budynkach użyteczności publicznej wraz ze sporządzaniem protokołów niezbędnych w przypadku odbiorów instalacji lub kontroli okresowych w budynkach.

Przejdź do zakładki „Złóż zapytanie” lub skontaktuj się z nami telefonicznie i dowiedz się więcej. Nasz doradca chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i dobierze najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie.

Działamy na terenie całej Polski!