rekuperacja
  • Projektowanie
  • Wykonawstwo
  • Serwis
Projektowanie
Projektowanie
Projektowanie

Zajmujemy się sporządzaniem kompletnych dokumentacji projektowych wszelkich obiektów z branży instalacji HVAC. Nasza oferta obejmuje wykonywanie zarówno projektów budowlanych, jak i wykonawczych.

Dla klienta indywidualnego oferujemy bezpłatne doradztwo techniczne wraz wykonaniem analizy i wyceny projektu. 

Przejdź do zakładki "Złóż zapytanie" lub skontaktuj się z nami telefonicznie by dowiedzieć się więcej.

Wykonawstwo
Wykonawstwo
Wykonawstwo

Zapewniamy konkurencyjne ceny, indywidualną realizację każdego zlecenia, a także profesjonalne doradztwo na każdym etapie prac. Pomagamy wybrać najlepsze urządzenia dla domów i biur naszych klientów adekwatnie do ich oczekiwań oraz standardów, dostosowując się do panującego w pomieszczeniu design’u. Zespół utworzony z najlepszych specjalistów zadba o każdy szczegół począwszy od projektu, aż po montaż instalacji rekuperacji  w Państwa domach, biurach czy innych pomieszczeniach użytkowych. Nasze doświadczenie przekłada się na najwyższą jakość realizowanych projektów oraz satysfakcję klientów. Wybierając naszą firmę decydują się Państwo na profesjonalny i najwyższej jakości montaż rekuperacji.

Przejdź do zakładki "Złóż zapytanie" lub skontaktuj się z nami telefonicznie i dowiedz się więcej. 

Serwis
Serwis
Serwis

Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm jak i klientów indywidualnych. Dysponujemy w pełni wyposażonym i wykwalifikowanym zespołem serwisantów gotowym do podjęcia interwencji 24h/dobę. Wszyscy nasi serwisanci posiadają certyfikaty UDT zgodnie z obowiąującym prawem i przepisami środowiskowymi, oraz autoryzacje producentów większości marek urządzeń wentylacyjnych. Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową rekuperatorów, jak i wszelkiego rodzaju urządzeń wentylacyjnych. Przy stałej współpracy dla naszych klientów zapewniamy serwis z czasem reakcji do 24h od momentu zgłoszenia.

Przejdź do zakładki "Złóż zapytanie" lub skontaktuj się z nami telefonicznie i dowiedz się więcej. 

Działamy na terenie całej Polski!