Projektowanie

Zajmujemy się sporządzaniem kompletnych dokumentacji projektowych wszelkich obiektów z branży instalacji HVAC. Nasza oferta obejmuje wykonywanie zarówno projektów budowlanych, jak i wykonawczych.

Dla klienta indywidualnego oferujemy bezpłatne doradztwo techniczne wraz wykonaniem analizy i wyceny projektu. 

Przejdź do zakładki „Złóż zapytanie” lub skontaktuj się z nami telefonicznie by dowiedzieć się więcej.

Serwis

Twoje urządzenie przestało działać?

Potrzebujesz konserwacji i szukasz sprawdzonej firmy? 

Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm jak i klientów indywidualnych. Dysponujemy w pełni wyposażonym i wykwalifikowanym zespołem serwisantów gotowym do podjęcia interwencji 24h/dobę. Wszyscy nasi serwisanci posiadają certyfikaty UDT zgodnie z obowiązującym prawem i przepisami środowiskowymi, oraz autoryzacje producentów większości marek klimatyzatorów. Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową zarówno małych urządzeń komercyjnych jak i instalacji przemysłowych. Przy stałej współpracy dla naszych klientów zapewniamy serwis z czasem reakcji do 24h od momentu zgłoszenia. Przypominamy że zgodnie z obowiązującą ustawą wszelkich czynności związanych z serwisem urządzeń klimatyzacyjnych powinny dokonywać tylko osoby posiadające stosowne uprawnienia i certyfikaty F-Gazowe.

Nie ryzykuj, zaufaj profesjonalistom!

Przejdź do zakładki „Złóż zapytanie” lub skontaktuj się z nami telefonicznie i dowiedz się więcej. 

Wykonawstwo

Zastanawiasz się nad montażem klimatyzacji?

Szukasz taniego w eksploatacji i komfortowego w obsłudze rozwiązania?

Jeśli tak to dobrze trafiłeś!

Oferujemy kompleksowy montaż urządzeń komercyjnych, oraz przemysłowych dla klientów indywidualnych i firm. 

Co wyróżnia nasze produkty:
– Jakość potwierdzona 7-letnią gwarancją;
– Nowoczesny design i zaawansowane technologicznie rozwiązania (sterowanie przy pomocy smartphona, dodatkowa funkcja oczyszczania powietrza);
– Najwyższa klasa energooszczędności pozwalająca na zmniejszenie rachunków za prąd.

Dokładnej oceny możliwości montażu, dokładnych kosztów, oraz opłacalności inwestycji dokonujemy po indywidualnej konsultacji i DARMOWEJ wizji lokalnej u klienta.

Przejdź do zakładki „Złóż zapytanie” lub skontaktuj się z nami telefonicznie i umów się na spotkanie z naszym doradcą, który dobierze najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie.

Ogrzewanie klimatyzacją

Szukasz taniego w eksploatacji i komfortowego w obsłudze rozwiązania grzewczego?
Ogrzewanie Klimatyzacją – o co w tym chodzi?


Oferowane przez nas klimatyzatory posiadają opcję pompy ciepła i posiadają wszystkie jej zalety czyli ekologia, oszczędność i łatwość obsługi. Klimatyzatory zostały specjalnie zaprojektowane do pracy w trybie ogrzewania przez co pozwalają na efektywną pracę w temperaturze nawet do -30 stopni Celsjusza, pozwalając Tobie zaoszczędzić pieniądze dbając przy tym o środowisko.
A co po sezonie grzewczym? Wystarczy wciśnięcie jednego przycisku na pilocie klimatyzatora aby znów spełniał on funkcje chłodzenia. Komfort cieplny gwarantowany przez cały rok! 

Rozwiązanie idealne do sklepu, salonu sprzedaży, czy punktów usługowych!
Gwarancja Producenta urządzenia do 7 lat!

Aby uzyskać więcej informacji przejdź do zakładki „Złóż zapytanie” lub skontaktuj się z nami telefonicznie i umów się na darmową wizję lokalną. Nasz doradca chętnie odpowie na Twoje wszystkie pytania i dobierze najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie.

Pomiary

Oferujemy kompleksowe pomiary instalacji klimatyzacyjnych.

Przejdź do zakładki „Złóż zapytanie” lub skontaktuj się z nami telefonicznie i dowiedz się więcej. Nasz doradca chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i dobierze najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie.

Działamy na terenie całej Polski!